VERBEL: WIZJA I ODWAGA

Budynek Verbel zaprojektowany został przez uznane studio WWAA, to projekt unikatowy nie tylko na tle oferty warszawskich deweloperów. Wyróżnia się także na terenie samego kompleksu za sprawą przyciągającej spojrzenia fasady w kolorze złota, połączonej w śmiałym projekcie z odważnymi wzorami. Spektakularny apartamentowiec pewnie wkracza na mapę stołecznej architektury, w brawurowy sposób przypominając, że budynek mieszkalny może być dziełem sztuki.

INSPIRACJE ARCHITEKTONICZNE

Minimalistyczna w formie, geometryczna bryła o bogato zdobionych loggiach to dowód architektonicznej odwagi i wizjonerstwa twórców. Idealnie wyważone proporcje i przyciągający wzrok złoty odcień tworzą intrygującą mozaikę inspiracji, splatającą różnorodne punkty odniesienia.

O inwestycji – MIESZKAĆ. PRACOWAĆ. BYĆ

Luksus, odwaga, dbałość o detal – to skojarzenia, które przywodzi na myśl Verbel. To prestiż z nutą nonszalancji, tworzący ofertę skierowaną do najbardziej wymagających odbiorców, poszukujących idealnej przestrzeni do pracy, odpoczynku i życia. Verbel to zapowiedź komfortu i obietnica życia na wysokim poziomie: wyjątkowa propozycja dla tych, którzy dążą do perfekcji.

PRZESTRZEŃ I DESIGN

Awangardowy Verbel to nie tylko unikatowa architektura, lecz także i starannie przemyślane wnętrza, nastawione na funkcjonalność i zaprojektowane z dbałością o wygodę mieszkańców.

W ofercie mieszkaniowej tej kameralnej inwestycji przyszli lokatorzy znajdą szeroką ofertę metraży wśród 63 mieszkań na 11 piętrach: od wygodnych i ustawnych mieszkań 1-pokojowych (od 30 m2) do 4-, a nawet 5-pokojowych, przestronnych apartamentów o powierzchni do 107 m2. Duże balkony i loggie oraz lobby umieszczone w głównym holu budynku wyraźnie odróżniają projekt Verbla od konkurencyjnych inwestycji.

Przedstawione wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.