INWESTOR SOHO DEVELOPMENT

Wieloletnie doświadczenie Soho Development SA jest gwarancją najwyższej jakości usług. Świadczą o tym zakończone już projekty Rebel One, Kamion Cross, Wars, Feniks i Verbel, a także liczne nagrody przyznane deweloperowi. Trzy wyróżnienia w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Projekty Mieszkaniowe 2012–2015 organizowanego przez PZFD,  to tylko wybrane dowody uznania dla działalności Soho Development S.A.

Rebel One

 

Rebel One wyróżnia się wśród inwestycji w Warszawie oraz całej Polsce za sprawą oryginalnego, docenionego przez architektów i wielokrotnie nagradzanego projektu. Odważna kolorystyka to znak rozpoznawczy tego imponującego budynku mieszkalnego, stanowiącego znak rozpoznawczy i wizytowkę osiedla.

Kamion Cross

Kamion Cross to inwestycja, która mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Rebel One. Intrygująca bryła budynku Kamion Cross idealnie wkomponowywuje się w industrialny klimat osiedla, stanowiąc nowoczesny kontrast wobec czerwonej cegły starych pofabrycznych zabudowań. Duże, przeszklone witryny i dobra ekspozycja przy wjeździe na teren osiedla (ul. Żupnicza i biuro Siemens), wpływają na atrakcyjność lokali usługowych w tym budynku. W budynku mieszczą się 173 mieszkania oraz 8 lokali usługowych.

WARS

Wars wyróżnia się wśród innych inwestycji w Warszawie oraz całej Polsce za sprawą oryginalnego, Inwestycję WARS wyróżnia zielony, otwarty dziedziniec i oryginalna architektura, w tym atrakcyjny, przeszklony hol o wysokości 5m.

W WARSIE znajduje się duży wybór mieszkań od 26 m2 do 109 m2, ze szczególną ofertą mieszkań dwupokojowych. Każde mieszkanie w budynku posiada funkcjonalny, ergonomiczny układ przestronny taras lub balkon. WARS sąsiaduje z zieloną przestrzenią na terenie osiedla oraz malowniczym Parkiem Skaryszewskim. Blisko znajduje się również Kanał Kaminkowski, a podróż do Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska zajmuje samochodem zaledwie 8 minut.

Feniks

Feniks to przede wszystkim oryginalna, charakterystyczna architektura i komfort życia. Otwarty zielony dziedziniec i przestronne tarasy oraz balkony w każdym mieszkaniu gwarantują komfort życia, tworząc przystań w rozpędzonej, zapracowanej Warszawie. 219 mieszkań 1-4-pokojowych o metrażu od 28,29 do 130m2 to odpowiedź na potrzeby zarówno singli jak i rodzin z dziećmi. Feniks jest świetnie skomunikowany z centrum miasta – samochodem to tylko 10 min. jazdy.

Przedstawione wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.